fbpx

Home Staging, czyli jak uzyskać wyższą cenę  nawet o 10% i skrócić czas sprzedaży  nawet o 40% podczas sprzedaży nieruchomości ?

Czy wiesz, że Badania rynku amerykańskiego wskazują na to, że po zastosowaniu technik Home Stagingu, czas sprzedaży mieszkania skraca się o ok 40% a cena zakupu rośnie przeciętnie o 10%.

A skąd wywodzi się Home staging? Otóż niejaka Barbara Schwarz – właścicielka firmy projektującej wnętrza, odkryła jak ważną rolę w procesie sprzedaży nieruchomości jest sposób jej prezentacji. Okazało się, że od pozytywnego wrażenia jakie wywołamy podczas prezentacji nieruchomości, zależy od tego jak szybko ją sprzedamy i za jaką kwotę.

Od tamtej pory techniki Home Stagingu stały się nieodzownym narzędziem stosowanym do profesjonalnej sprzedaży nieruchomości. Na rynkach europejskich i w USA większość nieruchomości przechodzi taki face lifting nim pojawi się na rynku sprzedażowym.

Chodzi o pierwsze wrażenie

Pierwsze 8 sekund- tylko tyle masz czasu na przyciągnięcie uwagi klienta.

Można je wywołać tylko raz, więc musi być ono w 100% pozytywne.

Różnego rodzaju zabiegi upiększające i odświeżające nieruchomość, stworzenie  dodatkowych doznań  klienta dzięki  zapachom , światłu, muzyce mają  na celu wywołanie jak najlepszego odbioru, stworzeniu przyjemnego i ciepłego  klimatu nieruchomości.

Dlatego Home staging stał się  standardem obowiązującym również na polskim rynku nieruchomości, wyprzedzając  tym samym oferty przygotowane w sposób niedbały i nieprofesjonalny.
 W dzisiejszej dobie Internetu Home Staging to  nowoczesne myślenie i wiedza o marketingu nieruchomości, którego efektem powinno być zawsze zawarcie transakcji satysfakcjonującej dla klienta.

Podsumowując Home Staging to:

– PRZESTRZEŃ

To jej najbardziej potrzebuje sprzedawane mieszkanie! Wynieś nadmiar mebli, zabierz zbędne rzeczy, dajmy mieszkaniu „pooddychać”.

-KOLORY

Jasne, harmonijne, stonowane i przyjazne dla oka. Kolory, które nie krzyczą. A pomieszczenie zaakcentuj wyrazistym detalem.

– DETALE

To one podkreślają charakter miejsca… Czasami jasne, subtelne, eleganckie… Innym razem zdecydowane, mocne, obok których nie da się przejść obojętnie.

Każdy, kto sprzedaje właśnie swoją nieruchomość i chce uzyskać mistrzowską ceną w krótszym czasie,  powinien skorzystać z usługi Home Stagingu.  Zobacz jak pracujemy Tutaj link do zdjęć przed i po.