fbpx

Jak wygląda współpraca
z Homelia Nieruchomości

By wiedzieć, czy możemy Ci pomóc najlepszym sposobem jest po prostu spotkać się i porozmawiać. Dzięki temu dobrze poznamy  nieruchomość, Twoje potrzeby, sytuację i wówczas będziemy mogli porozmawiać o ewentualnej współpracy i jej warunkach. Sprawdzamy dokumenty i podpisujemy umowę pośrednictwa. Szczegóły na temat formy umowy i wysokości wynagrodzenia znajdziesz w kolejnych pytaniach i odpowiedziach poniżej. Wszystko odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze. Wiemy, że sprzedaż swojej nieruchomości wiąże się z ogromnymi emocjami i wieloma obawami.

Rozpoczęcie działań sprzedażowych zaczynamy od oszacowania wartości nieruchomości i poznania Twoich oczekiwań. Jeśli wspólnie znajdziemy porozumienie w tym obszarze, czyli określona cena  będzie spełniała  Twoje  oczekiwania, to przejdziemy do kolejnego etapu sprzedaży. Natomiast jeśli zdecydujesz się na sprzedaż mieszkania z zawyżoną ceną, to wytłumaczymy Ci dlaczego będzie to dla Ciebie niekorzystne i nieosiągalne. Wiemy, że jeśli cena będzie rażąco zawyżona  w stosunku  do rynkowej, to ani my tego nie sprzedamy, ani Ty, ani jakiekolwiek inne biuro.

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że po zastosowaniu naszej autorskiej techniki, czas sprzedaży nieruchomości skraca się o ok. 40%, a cena zakupu rośnie przeciętnie o 10%. Przygotowujemy mieszkanie do sprzedaży. Kliknij tutaj, aby zobaczyć jak wygląda nieruchomość „przed” i „po”, a obraz pokaże Ci więcej niż słowa.

Nasze oferty są znane i rozpoznawalne na kieleckim rynku dzięki profesjonalnie wykonanym zdjęciom, prezentacjom video z drona i przyciągającym opisom.

Zobacz nasze oferty.

 

Reklama dźwignią handlu. Będziemy promować i wyróżniać Twoje ogłoszenie. To podstawa, musi bardzo będzie widoczne dla potencjalnych kupujących.   Dzięki naszemu modelowi sprzedaży Twoja oferta będzie promowana w wyjątkowy sposób. Chcesz wiedzieć dlaczego?

Zobacz jak sprzedajemy

Sprzedaż w modelu drzwi otwartych  wielokrotnie przyniosła nam spektakularne efekty w postaci wysokiej ceny sprzedaży.  Ta opcja daje także możliwość ograniczenia wielokrotnych prezentacji do jednej skoordynowanej w czasie dla wszystkich zainteresowanych.

Wisienka na torcie. Będziemy  Cię godnie reprezentować od początku do końca. Począwszy  od prezentacji , poprzez negocjacje, dopięcie warunków transakcji,  formalności, przygotowanie umowy przedwstępnej,  umówienie notariusza do aktu ostatecznego, przekazanie nieruchomości protokołem zdawczo-odbiorczym.  Kompleksowo od  a do z  obsłużymy całą sprzedaż. Będziemy działać laserowo i nikt tak dobrze,  jak my nie zadba o Twoje  interesy.