fbpx

FAQ

Nie ponosisz żadnych kosztów na początku współpracy.  Cały proces sprzedażowy jest realizowany na nasz koszt. Kredytujemy całe przedsięwzięcie. Płatność za pośrednictwo pobieramy po transakcji sprzedaży, dopiero wtedy,  kiedy zarobimy na swoje wynagrodzenie. Zapłacisz za nasze efekty i skuteczność. Dlatego tak wspaniale rozwija się nasz autorski model współpracy. Klienci pokochali ten model.

Tak,  każdy doradca po przejściu stażu zdobywa  licencję  do wykonywania zawodu w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami . Corocznie odnawiamy nasze  ubezpieczenie OC w PZU, każda polisa jest jawnie przedstawiana naszym klientom.

Umowa zawierana jest minimum 7 m-cy . Wszystko zależy od tego  jaka to nieruchomość. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.  Istotne jest , czy jest to mieszkanie, dom czy jeszcze inny rodzaj nieruchomości i jaka  cena została określona. Im dłuższa sprzedaż, tym  koszty promocji  są wyższe, dla nas najbardziej opłacalna sprzedaż,  to sprzedasz w pierwszym dniu jej przyjęcia. Czas to pieniądz.

Umowa na wyłączność jest modelem sprzedaży , który  funkcjonuje w Stanach Zjednoczonych i niema w całej Europie. To model, który ma ogromną skuteczność sprzedaży. Dzięki temu, że jeden agent i jedno biuro odpowiada za powodzenie całej sprzedaży, nieruchomości sprzedają się najdrożej i najszybciej. To agent czuje presję i robi wszystko, by sprzedać jak najdrożej. Klient Sprzedający ma asa w rękawie, bo od niego zależy jaką opinię wyda na koniec , dobrą, czy złą. Jak wiadomo agent pracuje na poleceniach, jedna negatywna opinia może zniwelować 100 pozytywnych, więc będzie się starał uzyskać jak najlepszą za każdym razem. Dlatego umowy z kaluzulą wyłączności mają 99% skuteczności sprzedaży. Ten jeden procent, to zdarzenia, losy, zmiany decyzji klientów, które wstrzymują te sprzedaż.

 

 Tutaj Artykuł dlaczego warto współpracować na wyłączności

Mit- wręcz  przeciwnie, właśnie  podpisanie umowy na wyłączność otwiera cały wachlarz możliwości promocji Twojej nieruchomości.  Zyskowna sprzedaż wymaga zaangażowania środków finansowych na promocję, czasu na przygotowanie profesjonalnych materiałów zdjęciowych, opisu i koordynacji . Profesjonalny doradca nie będzie tracił czasu na półśrodki i pracę na umowie otwartej. Tak pracują agenci, którzy boją się podjąć całkowitą odpowiedzialność za efekt sprzedaży , albo ten który nie potrafi profesjonalnie pracować lub nie ma klientów i decyduje się przyjmować wszystko z rynku licząc, że uda się sprzedać bez zaangażowania finansów i czasu. Nie wspomnę o tworzeniu chorej konkurencji między właścicielem a tym agentem, kto pierwszy sprzeda, co niejednokrotnie ma efekt w postaci sprzedaży poniżej ceny rynkowej.  Profesjonalny agent podejmie współpracę z klientem na umowie z klauzulą wyłączności. Taki klient doceni Jego doświadczenie, model pracy i zaufa mu powierzając swoją nieruchomość do sprzedaży. I będzie spokojnie czekał na spektakularny finał. Podejmując współpracę na  umowy otwartej masz  tylko chaos i złudne wrażenie, że coś się dzieje w Twojej sprawie. Nikt szczególnie nie martwi się o reklamę dla Twojej nieruchomości, ani o sprzedaż, bo nikt nie jest za nią całkowicie odpowiedzialny. Poza tym klient widząc, że Twoja nieruchomość jest w wielu biurach nabiera podejrzeń, że coś z nieruchomością jest nie tak, skoro aż tylu sprzedaje i wciąż nikt nie kupuje.

Nie podpisujemy umów zwykłych w sprzedaży, ponieważ działają na tutaj artykuł u umowach otwartych/wyłącznych

Prowizję ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Jednakże przedział prowizyjny za wykonanie usługi  pośrednictwa  w sprzedaży nieruchomości wynosi w naszym biurze od 4 % do 7% brutto.  Koszty usługi pośrednictwa ponosisz za efekty naszej pracy. Nigdy nie płacisz  z góry. Zatem można powiedzieć, że sami zarabiamy na nasze wynagrodzenie i nie ważne ile my zarobimy, ważne ile TY zarobisz współpracując z nami. Dodatkowo  zakres naszych usług: przygotowanie nieruchomości do sprzedaży (home staging), materiały reklamowe takie jak zdjęcia, prezentacja video, dron,  promocja oraz stuprocentowe zaangażowanie  i odpowiedzialność za sprzedaż dają  Ci nową , najwyższą jakość  ekskluzywnej usługi na światowym poziomie. Reasumując, nasze wynagrodzenie to nie wynagrodzenie, to część zysku, który osiągniemy podczas tej sprzedaży.

Sprzedaj z nami

Podczas pierwszej wizyty, sprawdzimy stan prawny nieruchomość. Potwierdzimy tożsamość właścicieli i porozmawiamy o Twoich planach. Zapoznamy się także z ogólnym stanem nieruchomości i ocenimy możliwości. Podczas rozmowy telefonicznej wyjaśnimy Ci, jakie niezbędne dokumenty należy przygotować na spotkanie.

Oczywiście staramy się dbać o nasz wizerunek tutaj link do FB i IG

Nasze pole działania obejmuje powiat Kielce i przyległe gminy do 50 km.

Ta nazwa pochodzi z, angielskieg jest to  skuteczne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Ma  na celu podkreślenie walorów nieruchomości i uzyskanie wyższej ceny sprzedaży. Badania rynku amerykańskiego wskazują, że po zastosowaniu technik Home Stagingu, czas sprzedaży mieszkania skraca się o ok 40% a cena zakupu rośnie przeciętnie o 10%.

Home staging jest jednym z elementów wchodzących w zakres umowy pośrednictwa z naszym biurem.  Gdybyś chciał skorzystać z niezależnej  usługi,  na wolnym . rynku będzie to koszt od 2000 zł w górę.

Przeczytaj więcej o zaletach Home S. artykuł

Badania rynku amerykańskiego wskazują, że po zastosowaniu technik Home Stagingu, czas sprzedaży mieszkania skraca się o ok 40% a cena zakupu rośnie przeciętnie o 10%.

Oczywiście. Dla nas nie stanowi to najmniejszego problemu. Mamy  wdrożoną procedurę na tę okoliczność. Niejednokrotnie sprzedawaliśmy nieruchomości  osobą  mieszkającym poza granicą Polski i nie stanowiło to żadnego problemu.

Czas sprzedaży i maksymalna cena to dla nas  dwa nierozłączne czynniki. Czas sprzedaży zależy od wielkości mieszkania i ilości pokoi na danej powierzchni. Mieszkania o powierzchni 40-60 metrów, zawierające 2-3 pokoje sprzedajemy w czasie jednego miesiąca. Niejednokrotnie  już po pierwszej prezentacji pojawia się potencjalny kupujący zainteresowany zakupem.

Dysponujemy ogromnym zapleczem narzędzi reklamowych. Podstawą  skutecznej promocji jest umiejętnie  przygotowana nieruchomość do sprzedaży. W tym celu stosujemy home staging,  następnie wywieszamy banery, tablice 3D, a ofertę publikujemy  na około 20 portalach nieruchomościowych(m.in. Otodom, nieruchomości online, morizon, gratka, domiporta, olx, domy.net, Krn.pl,  gethome, Trovit  i wielu innych)  oraz w social mediach: facebooku, pintereście, instagramie. W ofercie każdego agenta naszego biura mamy maksymalnie 10  ofert, w związku z tym każda z nich jest mocno zaopiekowana,  wypromowana i widoczna dla potencjalnych kupujących, co jest bardzo istotne dla powodzenia całej sprzedaży

Oczywiście, współpraca z innymi biurami na terenie całej Polski,  jest zasadnicza.  Zawsze wysyłamy oferty do innych biur i poszukujemy tam klientów kupujących. Dla nas nie ma znaczenia,  czy będzie to osoba prywatna, czy klient z innego biura. Najważniejsze, by cena sprzedaży była zadowalająca dla naszego klienta i zdecyduje się na przyjęcie danej oferty. To spełnienie potrzeb i oczekiwań naszego klienta jest dla nas najważniejsze.

Jeśli nam zaufasz i pozwolisz działać zgodnie z naszym autorskim modelem sprzedaży, dajemy gwarancję, że stworzymy perfekcyjne warunki do mistrzowskiej sprzedaży. Finał sprzedaży będzie  tylko kwestią czasu  i wyselekcjonowania klienta, który zapłaci jak najwyższą cenę sprzedaży.

Oczywiście, że mit. Dane pokazują zupełnie coś innego – coraz więcej osób kupujących na rynku nieruchomości dokonuje transakcji za pośrednictwem biur – jest to już około
80% udziału w sprzedaży nieruchomości. Mają pewność, że kupują sprawdzone pod względem prawnym nieruchomości.
W Naszym biurze Kupujący nie jest zostawiony sam sobie, zapewniamy bezpieczeństwo całej transakcji kupna – sprzedaży nieruchomości.