fbpx

Sprzedaj z nami

#zyskajNajwiecejf

Sprzedaj z nami

Czy wiesz że…

Sprzedaż nieruchomości to jedna z najważniejszych decyzji finansowych w Twoim życiu. Właśnie dlatego warto powierzyć ją specjalistom, którzy na co dzień działają na rynku i doskonale znają jego realia. Takie kompetencje i doświadczenie oznaczają przewagę, a dla Ciebie — zysk.

Dlatego myśl jak kupujący!

To może wydawać się oczywiste, ale jest zbyt ważne, by pozostać niewypowiedzianym.

Wejdź w buty kupującego i wyobraź sobie, że nim jesteś. Że to Ty kupujesz swoją nieruchomość. Stań z boku i zachowaj się jakbyś był na prezentacji i zapamiętaj, co Cię denerwuje, a co robi wrażenie. I wykorzystaj te obserwacje, aby dokonać odpowiedniego przygotowania swojej nieruchomości przed rozpoczęciem sprzedaży.

Chcę umówić bezpłatną konsultację Chcę dowiedzieć się więcej

Sprzedaj swoją nieruchomość
bez zaangażowania własnego czasu i pieniędzy!

Zyskasz wyższą cenę

Nasza cena sprzedaży wzrasta przeciętnie nawet o 10% w stosunku do ceny, którą Ty uzyskasz podczas samodzielnej sprzedaży

Oszczędzasz czas

Skrócimy czas sprzedaży nawet o 40%

Śpisz spokojnie

W nasze działania angażujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie. Prowadzimy sprzedaż tak jakby była naszą własną sprzedażą i od jej powodzenia zależała nasza przyszłość.

Wyobraź sobie, że sprzedajesz swoją nieruchomość nie przeprowadzając nawet jednej rozmowy z KUPUJĄCYM, a uzyskana cena sprzedaży w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Zobacz jak Ci pomożemy

Zasługujesz na jakość i profesjonalizm

Rzetelna wycena = Większa szansa na zyskowną sprzedaż

Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu na rynku nieruchomości i przeprowadzanych transakcjach sprzedaży każdego dnia, dokonamy rzetelnej wyceny Twojego mieszkania, aby maksymalnie zwiększyć szansę na mistrzowską sprzedaż.

Czytaj więcej

Cena wzięta z sufitu może skutecznie odstraszyć potencjalnych kupujących, zamrozić sprzedaż i zdewaluować ofertę.

   Home Staging + katalogowa sesja zdjęciowa

Badania rynku amerykańskiego wskazują, że po zastosowaniu technik Home Stagingu, czas sprzedaży mieszkania skraca się o ok 40% a cena zakupu rośnie przeciętnie o 10%.

Czytaj więcej

Przygotowując nieruchomość, zanim wystawimy ofertę na sprzedaż, uczynimy Twoje mieszkanie jeszcze bardziej atrakcyjnym i godnym uwagi dla kupujących. Twoja nieruchomość musi wyróżnić się na tle pozostałych ofert w okolicy. Kreujemy unikalną i niepowtarzalną nieruchomość z nowym obliczem. Odpersonalizowanie, dodatkowa aranżacja wnętrza, wskazanie atutów, których zazwyczaj właściciel nie widzi, umożliwiają uzyskanie wyższej ceny za nieruchomość. Zobacz jakie efekty osiągamy tutaj(przed i po)

Nowa odsłona – sprzedajesz bezskutecznie z kilkoma biurami?

Skuteczna sprzedaż nieruchomości, która bez efektu sprzedawana jest  w kilku biurach nieruchomości i  przez samego właściciela,  nie znajdując kupca dłuższy czas  wymaga szczególnej uwagi – darowania nowego życia.

Czytaj więcej

Każda nieruchomość wymaga „ nowego opakowania” , podczas sesji fotograficznej /video realizowanej na wielu płaszczyznach  wykonujemy około 500 jasnych, ciepłych zdjęć , obejmujących całe pomieszczenia i zewnętrzne walory nieruchomości. Cała sesja realizowana jest  przy pomocy profesjonalnego aparatu z szerokokątnym obiektywem, profesjonalnym dronem 4K, kamerą z gimbalem.  Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, to ujęcia i jakość  zdjęć decyduje, czy kupujący poświęci chwilę na obejrzenie oferty. Zobacz, jak nadajemy nowe życie naszym ofertom.

   Reklama dźwignią handlu

Doskonale o tym wiemy, że reklama jest  dźwignią handlu . Dlatego wypromujemy mocno ofertę na kilkudziesięciu portalach nieruchomościowych, a także zrobimy targetowaną kampanię w social mediach, aby zwiększyć grono potencjalnych kupujących dzięki posiadanym narzędziom jesteśmy w stanie zadbać o jak najwyższą pozycję danej oferty.

Płacimy za te działania dla Ciebie!

Skuteczna prezentacja nieruchomości

przeprowadzamy profesjonalne prezentacje potencjalnym kupującym umiejętnie zwracając uwagę na ukryte walory Twojej nieruchomości.

Twoja nieruchomość zostanie także zaprezentowana podczas drzwi otwartych, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród rodzin z dziećmi, a nam pozwalają sprzedać Twoją nieruchomość nawet w ten jeden dzień.

   Bezpieczeństwo transakcji

współpracując z doświadczonymi  specjalistami w dziedzinie prawa i kredytów hipotecznych, zadbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji, zgromadzimy dokumentację niezbędną do spisania aktu notarialnego, polecimy zaufanego notariusza, aby dokonać finalizacji sprzedaży.

Czytaj więcej

Zadbamy o to , by kupujący rzeczywiście otrzymał kredyt z banku ze względu na wartość sprzedawanej nieruchomości i niejednokrotnie dorobek całego życia, warto zadbać o każdy szczegół, aby spać spokojnie.

Co z nami zyskasz?

Indywidualne podejście

Do każdej sprzedaży podchodzimy indywidualnie. Każdy ma inne potrzeby i inny cel. Dobieramy strategię i optymalizujemy działania do Twoich potrzeb.

Partnerską współpracę

Wyznajemy zasadę grania do tej samej bramki. Nie jesteśmy szablonową agencją. Jesteśmy Twoim sojusznikiem podczas całej sprzedaży.

100% zaangażowania 

W nasze działania angażujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie. Prowadzimy sprzedasz tak jakby była naszą własną sprzedażą i od jej powodzenia zależała nasza przyszłość.

Rozpocznijmy współprace

Jesteś w stałym i bezpośrednim kontakcie z Twoim osobistym  doradcą.

w każdej chwili możesz się do nas zwrócić z wątpliwościami

otrzymujesz od nas wsparcie i poradę na każdym etapie współpracy

chcesz wiedzieć więcej na temat naszej współpracy?
kliknij i poznaj szczegóły

chcesz wiedzieć więcej o naszych  zrealizowanych sprzedażach? kliknij tutaj

Czas na sprzedaż

 • Nie wiesz od czego zacząć, jak się do tego zabrać?
 • Nie wiesz jak to zorganizować –  jak zabezpieczyć płatności, czy terminy?
 • Nie masz czasu zajmować się tą sprzedażą?
 • Na myśl o formalnościach, paragrafach, zapisach robi Ci się niedobrze?
 • A co najważniejsze chcesz osiągnąć mistrzowską cenę?

Chcę sprzedać nieruchomość

PRZED

PO

Umów się na spotkanie!

  DARMOWA KONSULTACJA

  Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość, wypełnij formularz i zarezerwuj konsultację telefoniczną.

  Wybierz, co chcesz sprzedać: