fbpx

Dla: Wszystkich osób, które chcą sprzedać swoją nieruchomość szybko, bezpiecznie i za dobrą cenę...


Sprawdź, Jak SZYBKO i BEZPIECZNIE SPRZEDAĆ Za Dobrą Cenę Twoje Mieszkanie Lub Dom, Nawet Jeśli Twoja Oferta Zalega na Portalach Lub w Biurach Nieruchomości Przez Wiele Miesięcy, a Nawet i Lat!..

Liczba miejsc jest ograniczona. Zarezerwuj swoje miejsce, JUŻ TERAZ!

Dagmara Biegańska

Pomagam osobom sprzedającym swoją nieruchomość, aby mogli Oni w bezpieczny sposób sprzedać swoje mieszkanie lub dom w zdecydowanie krótszym czasie i po znacznie wyższej cenie.

Z tej prezentacji dowiesz się:

Jaka jest skuteczna metoda na podniesienie wartości Twojej nieruchomości, by sprzedać szybko i dużo drożej...
Jakie są u kryte przyczyny braku zainteresowania Twoim ogłoszeniem, które powoduje, że Twoje mieszkanie lub dom wciąż nie jest sprzedane...
Jak sprzedać Twoją nieruchomość szybko i bezpiecznie, nawet jeśli zalegała na portalach przez wiele miesięcy...
Jak przyciągnąć uwagę klientów i sprzedać bez obniżania ceny...
Jaki jest największy błąd popełniany przez Sprzedających, który powoduje, że nie mogą sprzedać swojej nieruchomości przez długie tygodnie, a nawet miesiące...

UWAGA! Ilość miejsc na tym bezpłatnej prezentacji jest ograniczona i szybko się zapełniają. Nie czekaj więc i zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Zapisując się, akceptujesz regulamin, jak również wyrażasz zgodę na zapis na listę mailingową/newsletter firmy Homelia, od której otrzymywać będziesz oferty, promocje produktów, jak również darmowe informacje i strategie, jak szybko i skutecznie sprzedać nieruchomość z jak największym zyskiem, za co w zamian otrzymasz dostęp do tej bezpłatnej prezentacji. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić dostęp do szkolenia za 297 zł brutto, pisząc na adres: biuro@homelia.pl.

Zapraszam, Dagmara Biegańska

ZACZYNAMY ZA CHWILĘ! Uzyskaj dostęp do szkolenia.

Wpisz teraz poniżej Twoje imię i adres e-mail:

Zapisując się, akceptujesz regulamin, jak również wyrażasz zgodę na zapis na listę mailingową/newsletter firmy Homelia, od której otrzymywać będziesz oferty, promocje produktów, jak również darmowe informacje i strategie, jak szybko i skutecznie sprzedać nieruchomość z jak największym zyskiem, za co w zamian otrzymasz dostęp do szkolenia webinarowego. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić dostęp do szkolenia za 297 zł brutto, pisząc na adres: biuro@homelia.pl.

Close