fbpx

Wspaniale! Twoje miejsce na webinarze zostało zarezerwowane.

Link do  szkolenia znajduje się poniżej...

Twój webinar rozpocznie się za:

JUŻ SIĘ ROZPOCZĄŁ... WEJDŹ DO POKOJU, JAK NAJSZYBCIEJ!!!

TBA

TBA

TBA

At 

TBA


Webinar Link:

TBA

Webinar prowadzi

Dagmara Biegańska

Pomagam osobom sprzedającym swoją nieruchomość, aby mogli Oni w bezpieczny sposób sprzedać swoje mieszkanie lub dom w zdecydowanie krótszym czasie i po znacznie wyższej cenie, nawet 10% powyżej wartości rynkowej.

Jak najwięcej skorzystać z tego szkolenia.

Kilka dobrych zasad, o których warto pamiętać:

Uczestnicząc w webinarze zaloguj się na komputerze lub laptopie - Dzięki temu Twoje szkolenie odbędzie się bez żadnych błędów i ewentualnej utraty połączenia, tak jak to może mieć miejsce na smartphone.
Przygotuj sobie papier i długopis! - Podzielę się z Tobą wiedzą, dzięki której szybko i z większym zyskiem sprzedasz swoje mieszkanie lub dom, więc miej przygotowany notatnik i długopis, aby zanotować cenne dla Ciebie wskazówki.
Zarezerwuj sobie 60-70 minut na to szkolenie - Szkolenie będzie trwało około 60-70 minut, więc zaplanuj sobie tę niezbędną ilość czasu, aby bez przeszkód otrzymać całą wartościową dla Ciebie wiedzę!
Wyłącz rozpraszacze - Wiem, że w obecnych czasach, wszyscy jesteśmy zalatani i wiele rzeczy domaga się naszej uwagi, ale obiecuję Ci, że jeśli skupisz całą swoją uwagę na przekazywanej wiedzy, tym więcej na tym skorzystasz.
Twój webinar rozpocznie się za:

JUŻ SIĘ ROZPOCZĄŁ... WEJDŹ DO POKOJU, JAK NAJSZYBCIEJ!!!

Webinar Link:

TBA

© 2023 Homelia - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Warunki Serwisu