fbpx

Gratulacje! Właśnie umówiłeś swoją bezpłatną 20 minutową konsultację telefoniczną!

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą wkrótce!

Zadzwonimy do Ciebie, dlatego prosimy o odbiór telefonu. Gratulujemy podjęcia decyzji o skutecznej sprzedaży swojej nieruchomości!

Kliknij, aby obejrzeć nagranie...

Z tego nagranego szkolenia dowiesz się:

Poznasz skuteczną metodę na podniesienie wartości Twojej nieruchomości, by sprzedać szybko i dużo drożej...
Poznasz przyczyny braku telefonów na Twoje ogłoszenie, które powoduje, że Twoje mieszkanie lub dom wciąż nie jest sprzedane
i jak temu zaradzić...
Jak sprzedać Twoją nieruchomość w jeden dzień, nawet 10% powyżej wartości rynkowej...
Poznasz sekret, jak przyciągnąć uwagę Kupujących i sprzedać szybciej, bez obniżania ceny...
Największy błąd popełniany przez Sprzedających, który blokuje Ich sprzedaż na długie miesiące, a nawet lata...

Jeżeli podczas rozmowy razem uznamy, że Twoja nieruchomość kwalifikuje się do naszego Audytu Przedsprzedażowego:

Przeanalizujemy i prawidłowo oszacujemy cenę Twojej nieruchomości, aby szybko znalazł się nabywca, który chętnie za nią zapłaci.
Odnajdziemy możliwości realnego podniesienia wartości rynkowej Twojej nieruchomości, by sprzedać dużo drożej i uniknąć obniżania ceny.
Skupimy się na indywidualnie dopasowanym do Twoich potrzeb procesie sprzedaży Twojej nieruchomości, aby odbyła się ona bez ingerencji w Twoje życie prywatne.
Jeśli Twoja nieruchomość nie została sprzedana przez wiele tygodni lub miesięcy ODNAJDZIEMY PRZYCZYNY braku zainteresowania Twoim ogłoszeniem… (mogą być one inne niż te, o których w tym momencie myślisz)
Pomożemy rozwiać Twoje obawy i wątpliwości, które powodują, że wciąż stoisz w miejscu i blokujesz rozpoczęcie sprzedaży Twojej nieruchomości.
Jeśli podczas audytu dojdziemy do wniosku, że Twoja nieruchomość spełnia kryteria do szybkiej, bezpiecznej i zyskownej sprzedaży, a Ty jesteś osobą gotową do uzyskania naszego wsparcia, to możemy zaproponować Ci pomoc opartą na umowie na wyłączność.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Skorzystaliśmy z usług biura odnośnie sprzedaży mieszkania. Dzięki Pani Dagmarze bardzo szybko udało nam się sprzedać.
Profesjonalna obsługa od A do Z.
Polecam!

Michał K.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Najlepsza agencja nieruchomości w Wojewodźtwie!!! Pewien profesjonalizm, Pani Dagmara i reszta zespołu jest poprostu nieoceniona.Polecam z całego serca i żałuje ze jest tylko pięć gwiazdek bo zasługują na więcej !!!

Sara S.


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Najlepsze biuro nieruchomości. Fachowa obsługa, bezproblemowa i szybka transakcja. Dzięki panu Pawłowi udało mi się kupić wymarzone mieszkanie. Polecam serdecznie! 🙂

Agnieszka P.


Dagmara Biegańska, właścicielka biura nieruchomości Homelia.pl

Pomaga osobom sprzedającym swoją nieruchomość, aby mogli Oni w bezpieczny sposób sprzedać swoje mieszkanie lub dom w zdecydowanie krótszym czasie i po znacznie wyższej cenie, nawet 10% powyżej wartości rynkowej.

© 2023 Homelia - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Warunki Serwisu

Umów Bezpłatną Konsultację Telefoniczną

Wypełnij formularz kontaktowy, a zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia czy Twoja nieruchomość nadaje się do odbycia Audytu Przedsprzedażowego

Wypełniając formularz akceptujesz nasz regulamin oraz wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny!

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close