fbpx

Dla: Wszystkich osób, które chcą sprzedać swoją nieruchomość szybko, bezpiecznie i z dużym zyskiem...


Poznaj, jak nawet w 1 dzień SPRZEDAĆ Twoje Mieszkanie Lub Dom SZYBKO, BEZPIECZNIE i z Zyskiem, Nawet 10% Powyżej Wartości Rynkowej!..

Czas możliwości obejrzenia poradnika ze względu na duże zainteresowanie jest limitowany, więc sprawdź już teraz!

Dagmara Biegańska

Pomagam osobom sprzedającym swoją nieruchomość, aby mogli Oni w bezpieczny sposób sprzedać swoje mieszkanie lub dom w zdecydowanie krótszym czasie i po znacznie wyższej cenie, nawet 10% powyżej wartości rynkowej.

Z tego poradnika dowiesz się:

Poznasz skuteczną metodę na podniesienie wartości Twojej nieruchomości, by sprzedać szybko i dużo drożej...
Poznasz ukryte przyczyny braku zainteresowania Twoim ogłoszeniem, które powoduje, że Twoje mieszkanie lub dom wciąż nie jest sprzedane...
Dowiesz się, jak sprzedać Twoją nieruchomość w jeden dzień, nawet 10% powyżej wartości rynkowej...
Poznasz sekret, jak przyciągnąć uwagę klientów i sprzedać bez obniżania ceny...
Największy błąd popełniany przez Sprzedających, który powoduje, że nie mogą sprzedać swojej nieruchomości przez długie tygodnie, a nawet miesiące...

Oferta dostępna jeszcze przez:

The timer has expired!

"Biuro godne polecenia"

Biuro godne polecenia ,podejście do klienta bardzo profesjonalne, transakcja przeprowadzona szybko i bardzo sprawnie ,mieszkanie sprzedane w kilka tygodni za cenę ofertową .Pani Dagmara profesjonalny pośrednik .Na każdym etapie wszystko ze mną konsultowała i doradzała rozwiązania.Super współpraca polecam serdecznie.

Katarzyna O.

Recenzja Klienta

"Profesjonalne podejście do sprawy"

Serdecznie polecam usługi Pani Dagmary Biegańskiej. Zaszła potrzeba sprzedaży mieszkania zlokalizowanego ponad 300km od naszego aktualnego adresu zamieszkania. Pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście do sprawy sprawiło, że ograniczyliśmy wizyty w Kielcach do absolutnego minimum a mieszkanie udało się sprzedać praktycznie w miesiąc. Szczególne podziękowania należą się za dopilnowanie kwestii formalnych i dyspozycyjność, współpraca z tak miłą osobą to prawdziwa przyjemność.

Dawid M.

Recenzja Klienta

UWAGA! Czas możliwości obejrzenia poradnika ze względu na duże zainteresowanie jest limitowany, więc sprawdź już teraz!

Zapisując się, akceptujesz regulamin, jak również wyrażasz zgodę na zapis na listę mailingową/newsletter firmy Homelia, od której otrzymywać będziesz oferty, promocje produktów, jak również darmowe informacje i strategie, jak szybko i skutecznie sprzedać nieruchomość z jak największym zyskiem, za co w zamian otrzymasz dostęp do poradnika sprzedawcy za darmo. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić dostęp do szkolenia za 297 zł brutto, pisząc na adres: biuro@homelia.pl.

© 2023 Homelia - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Warunki Serwisu

Zapraszam, Dagmara Biegańska

ZACZYNAMY ZA CHWILĘ! Uzyskaj dostęp do szkolenia.

Wpisz teraz poniżej Twoje imię i adres e-mail:

Zapisując się, akceptujesz regulamin, jak również wyrażasz zgodę na zapis na listę mailingową/newsletter firmy Homelia, od której otrzymywać będziesz oferty, promocje produktów, jak również darmowe informacje i strategie, jak szybko i skutecznie sprzedać nieruchomość z jak największym zyskiem, za co w zamian otrzymasz dostęp do szkolenia webinarowego. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić dostęp do szkolenia za 297 zł brutto, pisząc na adres: biuro@homelia.pl.

Close