fbpx

Chroń swoją nieruchomość przed utratą wartości i sprzedaj bez obniżania ceny!

Wyobraź sobie, że... Sprzedajesz w znacznie krótszym czasie, bez obniżania ceny, bez popełniania kosztownych błędów i
bez tracenia Twojego cennego czasu na nieudane próby sprzedaży ...!
Brzmi nieźle?

 Zarezerwuj w kalendarzu Twoją 20 minutową Konsultację telefoniczną, podczas której wspólnie zdecydujemy, czy Twoja nieruchomość kwalifikuje się do przeprowadzenia AUDYTU PRZEDSPRZEDAŻOWEGO:

Podczas tego indywidualnego, 60 minutowego audytu:

Jeśli Twoja nieruchomość nie została sprzedana przez wiele tygodni lub miesięcy ODNAJDZIEMY PRZYCZYNY braku zainteresowania Twoim ogłoszeniem… (mogą być one inne niż te, o których w tym momencie myślisz)
Pomożemy rozwiać Twoje obawy i wątpliwości, które powodują, że wciąż stoisz w miejscu i blokujesz rozpoczęcie sprzedaży Twojej nieruchomości.
Przeanalizujemy i prawidłowo oszacujemy cenę Twojej nieruchomości, aby szybko znalazł się nabywca, który chętnie za nią zapłaci.
Odnajdziemy możliwości realnego podniesienia wartości rynkowej Twojej nieruchomości, by sprzedać dużo drożej i uniknąć obniżania ceny.
Skupimy się na indywidualnie dopasowanym do Twoich potrzeb procesie sprzedaży Twojej nieruchomości, aby odbyła się ona bez ingerencji w Twoje życie prywatne.
Jeśli podczas audytu dojdziemy do wniosku, że Twoja nieruchomość kwalifikuje się do naszego niezawodnego procesu sprzedaży, a Ty jesteś osobą gotową do uzyskania naszego wsparcia, to możemy zaproponować Ci pomoc opartą na umowie na wyłączność.

Konsultację poprowadzi:

Dagmara Biegańska, właścicielka biura nieruchomości Homelia.pl

Pomaga osobom sprzedającym swoją nieruchomość, aby mogli Oni bezpiecznie sprzedać swój dom lub mieszkanie w zdecydowanie krótszym czasie i to bez obniżania ceny!

© 2023 Homelia - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Warunki Serwisu

Zarezerwuj TERAZ Twoją konsultację...

Wypełnij formularz 

Zapisz się, aby otrzymać dostęp do bezpłatnej konsultacji "SZYBKA I ZYSKOWNA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI". Twoja prywatność jest naszym priorytetem. Nie wysyłamy spamu. Poznaj, jaka jest nasza Polityka Prywatności.

Close