Sprzątanie apartamentów na wynajem krótkoterminowy – Poznań, już od 79 PLN!

Jesteś właścicielem apartamentów na wynajem krótkoterminowy? Nie masz czasu  na ich serwis, jak sprzątanie, czy drobne naprawy? Zrobimy to za Ciebie, profesjonalnie, w godzinach dopasowanych do wizyt twoich gości.

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania apartamentów Airbnb na wynajem krótkoterminowy na terenie Poznania.

W trosce o komfort twoich klientów staramy się być jak najbardziej elastyczni, dostosowując wykonywanie prac porządkowych tak, aby w żaden sposób nie zakłócały funkcjonowania obiektu.

Mamy wspólny cel, którym jest zachowanie wizerunku Twojego apartamentu na tym samym poziomie, jak wyglądał w pierwszym dniu oddania go do użytku. Sekretem są czyste i pachnące tekstylia, brak plam i kurzu oraz ład i porządek we wszystkich, najmniejszych nawet zakamarkach pomieszczeń.

Sprzątanie każdorazowo jest dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, a w jego zakres może wchodzić odkurzanie i mycie podłóg, opróżnianie koszy na śmieci, mycie i polerowanie armatury, słanie łóżek, czyszczenie i dezynfekowanie kabiny prysznicowej, polerowanie opraw świetlnych i ram obrazów, pranie pościeli i ręczników

Oferując profesjonalne sprzątanie apartamentów rekrutujemy najlepszych ludzi z branży, dla których usługi związane z porządkowaniem oznaczają coś znacznie więcej niż tylko zarabianie pieniędzy. Obszarem naszej działalności jest miasto Poznań. Usługi sprzątające świadczymy między innymi dla klientów posiadających apartamenty na poznańskiej Starówce.

Apartament
© Copyright - homelia - przestrzeń doskonała • serwis: Ambitny Plan